53. The KRASNALS (grupa powstała w 2008 r.)
Madonna – Madzionna z cyklu: Brother in arms. Last super. „Artist”, 2009
technika mieszana (olej, akryl, collage, pisak, węgiel), płótno; 270,5 x 119,5 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: The KRASNALS / Brother in arms / Last Super / 2009 / „Artist” oraz „MADONNA – MADZIONNA” / 2009 /WHIELKI KTASNAL, obok niebieski stempel: TK [inicjał wiązany pod koroną].